Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 264 producten.
Hoge transparantie 600-800cd RGB Aluminium Reclame Scherm Indoor LED Grille Display voor winkelcentra Merkenwinkels
| Levensduur: | 50000 uur |
|---|---|
| Werkvochtigheid: | 10% ~ 90% |
| Installatie: | Hefen/verticale installatie |
P6 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P5 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness voor binnenshuis
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Fabriekslevering DC12V RGB LED gaas video wall op maat P125 buiten winkelcentrum transparante LED schermen
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Lichte kleur: | RGB |
| Productmodel: | XH-CXG2001S-P125 (RGB) |
Miracle Bean XH-MTLEDS12 P25 12V RGB Flexible Waterproof Drone LED Screen met IP65 rating en APP WiFi Control
| Item: | Drone-scherm |
|---|---|
| Model: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Certificaat: | CE ROHS FCC |
Led Mesh Scherm Buiten IP67 P46 Flexibel Led Gordijn Scherm voor Media Gevelverlichting
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
SMD2020 60% Transparantie Helderheid LED Grille Display voor Reclame in Winkelcentra
| IP -kwaliteit: | IP40 |
|---|---|
| Straalhoek: | 160 graden |
| opslagtemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Het openluchtip67 15mm Pc-Hommel Vliegende LEIDENE Scherm voor Klein Licht toont Decoratie voor artistieke atomosphere
| Weergavetype: | Geleid |
|---|---|
| Gebruiksomgeving: | Commercieel gebruik, reclameweergave |
| Beetje: | 16 bits |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows zelfklevend voor winkelcentrum glas
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
P31.25 Led Flexibel gordijnmaas scherm Led Reclame Doorzichtig gordijnmuurscherm Buitenwaterdicht LED Net Scherm
| Packaging Details: | carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-25days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

