Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 269 producten.
P30 LED Drone Scherm Display Aangepast Transparant Dun Lichtgewicht Gaasscherm IP68 Outdoor Reclame Tentoonstelling Sportevenementen Nachtshows
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
|---|---|
| Levensduur: | 100.000 uur |
| Connectiviteit: | Draadloze communicatie (Wi-Fi/4G) |
P5 2500cd Digitaal advertentiebeeldscherm Indoor LED-filmbeeldscherm met makkelijke afschildering en installatie voor winkelvensters
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting: | aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Hoge transparantie P3.9 pixel pitch LED-grille scherm met IP65-bescherming voor commerciële indoor display
| Gewicht: | Lichtgewicht drones voor een stabiele vlucht |
|---|---|
| Maat: | 1*2m |
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
Hoge transparantie RGB-advertentie-scherm Indoor LED-grill display voor winkelcentra Merkenwinkels
| Levensduur: | 50000 uur |
|---|---|
| Werkvochtigheid: | 10% ~ 90% |
| Installatie: | Hefen/verticale installatie |
Zeer Transparante 16-Bit LED Grille Display Voor Zichtbaarheidsontwerp, Zakelijke Reclame
| Trefwoord: | LED-grilldisplay |
|---|---|
| Grijs: | 16 bit |
| Stroomvoorziening: | DC 5V |
P50 Transparent Full Color LED Mesh Display Waterdicht Outdoor LED Display Voor gebouwde muren
| Beschermingsniveau: | IP67 |
|---|---|
| Materiaal: | Pc |
| Schermdimensie: | 1000*1000 mm |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Transparant Modulair LED Mesh Scherm 50mm IP67 Geschikt voor Stalen Structuur Glazen Gordijn en Buitenreclame
| Pixelafstand: | 50 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
P3.9 Pixelpitch High Light Transmission IP65 Waterdicht LED-roosterbeeldscherm voor visuele weergave binnen
| Pixelhoogte: | 3,9 mm |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | DC12V |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
P3.91Flexibel transparant holografisch 3D LED film led scherm voor venster glas winkelcentrum Indoor 3D video muur reclame
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |

