Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
P5 2500cd Mağaza Vitrini İçin Kolay Soyulup Yapıştırılabilen Dijital Reklam Ekranı İç Mekan LED Film Ekran
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
İç Mekan Ticari Ekran için IP65 Korumalı Yüksek Şeffaflık P3.9 Piksel Aralığı LED Izgara Ekranı
| Ağırlık: | İstikrarlı uçuş için hafif drone'lar |
|---|---|
| Boyut: | 1*2m |
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
Alışveriş Merkezleri Marka Mağazaları için Yüksek Şeffaflıkta RGB Reklam Ekranı İç Mekan LED Izgara Ekranı
| Ömür: | 50000 saat |
|---|---|
| Çalışma nemi: | 10% ~ 90% |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |
Yüksek Şeffaflık 16 Bit LED ızgara Ekranı Görünürlük Tasarımı İş Reklamı
| Anahtar kelime: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Gri: | 16bit |
| Güç kaynağı: | DC 5V |
P50 Şeffaf Tam Renkli LED Mesh Ekran Binaların Duvarları İçin Su Geçirmez Dış Mekan LED Ekran
| Koruma seviyesi: | IP67 |
|---|---|
| Malzeme: | Pc |
| Ekran boyutu: | 1000*1000mm |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Çözünür Modüler LED Mesh Ekranı 50mm IP67 Çelik Yapı Cam Perde ve Dış Reklam için Rated
| Piksel Aralığı: | 50 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
P3.9 Pixel Pitch High Light Transmission IP65 İç mekan görsel ekran için su geçirmez LED ızgara ekranı
| Piksel Aralığı: | 3,9 mm |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
P3.91Yumşak Şeffaf Holografik 3D LED Film Led Ekran Pencere Cam Alışveriş Merkezi İçerideki 3D Video Duvar Reklamı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Yüksek çözünürlüklü Holografik Şeffaf Ekran P3.91 Cam Pencere Ekranı için 3B Cam Yapıştırıcı Süper İnce LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |

