Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
Pencere üzerinde kapalı P6 Şeffaf LED Film Ekranı Esnek Şeffaf Video Duvar Yumuşak Film Şeffaf LED Ekran Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P6 Yüksek Şeffaflık Yapışkan Kapalı Esnek Film LED Ekran Tam Renkli Cam Pencere Şeffaf LED Film Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P6 cam dolabı ve vitrin için esnek ince yüksek şeffaflıklı LED Şeffaf Ekran
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Fabrika Fiyatı P5 Kendinden Yapışkanlı Reklam Ekranı Ultra İnce Şeffaf LED Ekran
| Ürün adı: | LED esnek şeffaf ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| LED Cihazlar: | WE2121RGB-IC |
P3.9 Yüksek Şeffaflıkta LED Izgara Panel 600-800cd Parlaklık İç Mekan Reklam Ekranı İçin
| isim: | Kapalı Reklam LED Ekran |
|---|---|
| Boyut: | 1000*1000mm |
| Gri: | 16bit |
Esnek LED Şeffaf Film Ekranı P4 Yapışkan Pencere Ekranı İç mekan Tam Renkli Cam Reklam LED Panelli
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
Dış Mekan Dekorasyonu IP67 Şeffaf Reklam LED Ekran P143 Esnek Nokta Işığı PC Malzemesi Led Mesh Ekran
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P143 |
Premium P6 Ticari Şeffaf LED Ekran – Perakende için Şeffaf LED Ekran
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Perakende vitrin sergileri için P10 Kapalı Tam Renkli Yapışkanlı Esnek LED Şeffaf Film Ekranı
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |

