Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 274 προϊόντα.
Πλήρως χρωματική ευέλικτη διαφανής ταινία LED P8 240 mm × 1000 mm για εμπορική διαφήμιση
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Χρήση: | Εσωτερικό μικρό |
Εσωτερική οθόνη διαφάνειας ελικοπτέρου με φώτα LED P6 στο παράθυρο Ευέλικτη διαφάνεια οθόνης οθόνης οθόνης με φώτα LED
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P6 Υψηλής διαφάνειας Ελλειμματική εσωτερική ευέλικτη οθόνη LED με ταινία πλήρους χρώματος γυάλινη οθόνη οθόνης διαφάνειας LED με ταινία
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Ελαστική λεπτή υψηλής διαφάνειας οθόνη για γυάλινο ντουλάπι και βιτρίνα
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Φαρμακευτική τιμή P5 Αυτοκόλλητη διαφημιστική οθόνη Υπερτελής διαφανής οθόνη LED
| Όνομα προϊόντος: | Εύκαμπτη Διαφανής Οθόνη LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| Συσκευές LED: | We2121rgb-ic |
P3.9 Πίνακα πλέγματος LED υψηλής διαφάνειας 600-800cd φωτεινότητα για εσωτερικές διαφημιστικές οθόνες
| όνομα: | Οθόνη επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων διαφήμισης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000*1000mm |
| Γκρί: | 16bit |
Ευέλικτη LED Διαφανής οθόνη ταινίας P4 Ελλειμματική οθόνη παραθύρου εσωτερικού πλήρους χρώματος γυαλιού Διαφημιστικό LED πάνελ
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
Εξωτερική διακόσμηση IP67 Διαφανής διαφημιστική οθόνη LED P143 Ευέλικτο φωτεινό σημείο
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P143 |
Πρωταθλήτρια διαφανής εμπορική οθόνη LED P6
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

