همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent flexible led display ] مطابقت 264 محصولات.
نمایشگر فیلم LED شفاف P6 داخلی روی پنجره، دیوار ویدیویی انعطاف پذیر شفاف، صفحه نمایش LED فیلم نرم شفاف
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P6 شفافیت بالا چسبنده در فضای داخلی انعطاف پذیر فیلم LED صفحه نمایش کامل رنگ شیشه پنجره شفاف LED فیلم صفحه نمایش
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P6 صفحه نمایش شفاف LED انعطاف پذیر نازک شفافیت بالا برای کابینت شیشه ای و پنجره فروشگاه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
قیمت کارخانه P5 صفحه نمایش تبلیغاتی خود چسبنده Ultra-thin Transparent LED Screen
| نام محصول: | صفحه شفاف انعطاف پذیر LED |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| دستگاه های LED: | we2121rgb-ic |
پنل مشبک LED با شفافیت بالا P3.9 روشنایی 600-800cd برای صفحه نمایش تبلیغات داخلی
| نام: | صفحه نمایش LED تبلیغات داخلی |
|---|---|
| اندازه: | 1000*1000mm |
| خاکستری: | 16Bit |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED انعطاف پذیر P4، صفحه نمایش پنجره چسبنده، صفحه نمایش شیشه ای تمام رنگی تبلیغاتی LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| نام: | صفحه فیلم شفاف LED LED |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| شفافیت: | 85 ٪ |
دکوراسیون بیرونی IP67 شفاف تبلیغات صفحه نمایش LED P143 نقطه انعطاف پذیر نور مواد PC صفحه نمایش شبکه LED
| مادی: | کامپیوتر |
|---|---|
| نام محصول: | صفحه مش LED |
| نام: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P143 |
صفحه نمایش LED شفاف تجاری پریمیوم P6 برای خرده فروشی
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED با چسب کامل رنگ داخلی P10 برای نمایشگاه های پنجره های خرده فروشی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |

