همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent flexible led display ] مطابقت 266 محصولات.
صفحه نمایش LED پهپاد P30، نمایشگر سفارشی، شفاف، نازک، سبک وزن، صفحه مشبک، IP68، تبلیغات در فضای باز، نمایشگاه ها، رویدادهای ورزشی، نمایش های شبانه
| دمای رنگ: | قابل تنظیم |
|---|---|
| طول عمر: | 100000 ساعت |
| قابلیت اتصال: | ارتباط بی سیم (Wi-Fi/4G) |
P5 2500cd صفحه نمایش تبلیغاتی دیجیتال صفحه نمایش فیلم LED داخلی با نصب آسان پوست و چوب برای پنجره فروشگاه
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی شده |
| دمای کاری: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
صفحه نمایش LED مشبک Pixel Pixel P3.9 با شفافیت بالا با محافظ IP65 برای صفحه نمایش تجاری داخلی
| وزن: | پهپادهای سبک وزن برای پرواز پایدار |
|---|---|
| اندازه: | 1*2 متر |
| نوع تامین کننده: | ODM، OEM |
صفحه نمایش تبلیغاتی RGB شفافیت بالا صفحه نمایش دی ال ای دی داخلی برای مراکز خرید فروشگاه های برند
| زندگی: | 50000 ساعت |
|---|---|
| رطوبت کار: | 10% تا 90% |
| نصب: | بلند کردن/نصب عمودی |
صفحه نمایش 16 بیتی LED با شفافیت بالا برای طراحی دید
| کلمه کلیدی: | نمایشگر مشبک LED |
|---|---|
| خاکستری: | 16Bit |
| منبع تغذیه: | DC 5V |
P50 شفاف تمام رنگی LED Mesh Display ضد آب در فضای باز LED Display برای دیوار ساختمان
| سطح حفاظت: | IP67 |
|---|---|
| مادی: | کامپیوتر |
| ابعاد: | 1000*1000mm |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| نام: | صفحه مشبک LED |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP40 |
صفحه نمایش شفاف ماژولار LED 50mm IP67 برای پرده شیشه ای ساختاری فولادی و تبلیغات بیرونی
| Pixel Pitch: | 50 میلی متر |
|---|---|
| طول عمر: | 30،000 ساعت |
| عملکرد نمایش: | ویدئو |
P3.9 پیکسل پیچ انتقال نور بالا IP65 ضد آب صفحه نمایش ریتل LED برای نمایش بصری داخلی
| Pixel Pitch: | 3.9 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | DC12V |
| دمای عملیاتی: | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
P3.91فلیکس شفاف هولوگرافیک 3D LED فیلم LED صفحه نمایش برای پنجره شیشه ای مرکز خرید داخلی 3D ویدیو دیوار تبلیغات
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |

