Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 275 προϊόντα.
Οθόνη LED Drone P30 Προσαρμοσμένη Διαφανής Λεπτή Ελαφριά Οθόνη Mesh IP68 Εξωτερική Διαφήμιση Εκθέσεις Αθλητικές Εκδηλώσεις Νυχτερινά Shows
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 100000 Ώρες |
| Συνδεσιμότητα: | Ασύρματη επικοινωνία (Wi-Fi/4G) |
P5 2500cd Ψηφιακή διαφημιστική οθόνη εσωτερική οθόνη LED με φιλμ με εύκολη εγκατάσταση για παράθυρο καταστήματος
| Ονομα: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | προσαρμοσμένη |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Υψηλής διαφάνειας P3.9 Pixel Pitch LED Grille Screen με προστασία IP65 για εσωτερική εμπορική οθόνη
| Βάρος: | Ελαφριά drones για σταθερή πτήση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*2m |
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
Υψηλής διαφάνειας RGB διαφημιστική οθόνη εσωτερική οθόνη LED για εμπορικά κέντρα
| Διάρκεια ζωής: | 50000 ώρες |
|---|---|
| Εργασιακή υγρασία: | 10% ~ 90% |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κάθετη εγκατάσταση |
Υψηλής διαφάνειας οθόνη 16bit LED για ορατότητα σχεδιασμός διαφήμισης επιχειρήσεων
| Λέξη -κλειδί: | Δείκτης πλέγματος LED |
|---|---|
| Γκρί: | 16bit |
| Τροφοδοσία: | DC 5V |
P50 Διαφανής Έγχρωμη Οθόνη LED Mesh Αδιάβροχη Εξωτερική Οθόνη LED για Τοίχους Κτιρίων
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
| Διάσταση οθόνης: | 1000*1000mm |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| Ονομα: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Διαφανής διαμορφωμένη οθόνη πλέγματος LED 50mm IP67 για χάλυβα δομή γυάλινη κουρτίνα και εξωτερική διαφήμιση
| Pixel Pitch: | 50 χλστ |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
P3.9 Pixel Pitch High Light Transmission IP65 Αδιάβροχη οθόνη LED μάσκα για εσωτερική οπτική οθόνη
| Pixel Pitch: | 3,9 χιλιοστά |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
Ελαστική διαφανής ολογραφική 3D LED οθόνη με φώτα LED για παράθυρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |

