Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 264 προϊόντα.
Διαφανής οθόνη LED ολογραφικό πλέγμα εσωτερικών χώρων Διαφανής οθόνη LED πλέγμα πλέγματος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Υψηλής ευκρίνειας ολογραφική διαφανής οθόνη P3.91 3D υαλοειδής Super Slim LED οθόνη για οθόνη γυαλιού παραθύρου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Ελαστική διαφανής οθόνη οθόνης LED υψηλής ευκρίνειας Οθόνη οθόνης LED ευέλικτης και εύκολης εγκατάστασης
| Λάμψη: | 3000 ψείρες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
Π3.91 Διαφανής ολογραφική οθόνη LED με υπερτεχνική τεχνολογία, πολύ λεπτή συγκολλητική επιφάνεια για οθόνες παραθύρων από γυαλί καταστημάτων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Οθόνη πλέγματος LED P83, εύκαμπτη, μαλακή, διαφανής οθόνη LED, εξωτερικού χώρου, υψηλής φωτεινότητας, αδιάβροχη οθόνη κουρτίνας LED για προσόψεις κτιρίων, τοίχους πολυμέσων, σκηνικά φόντου, διαφημιστικές οθόνες
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Επίπεδο Προστασίας: | IP67 |
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED πλήρους χρώματος οθόνης διαφανούς οθόνης LED P20
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P20 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Ελαστική οθόνη LED υψηλής διαφάνειας P83 IP67 PC Body Point Light
| Λειτουργία εμφάνισης: | Υπολογιστής/κύριος συγχρονισμός |
|---|---|
| LED Ποσότητα: | 1 ΤΕΜ |
| Μέγεθος μονάδας: | 100mm*1000mm |
Οθόνη LED Εύκαμπτη Διαφανής Φιλμ Διαφήμισης Μοντέρνα μεγέθους P8 για Εσωτερικά Εμπορικά Κέντρα
| Κατανάλωση ενέργειας: | Μέσος όρος 200 W/m2 |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί: | Ψηφιακή σήμανση τοτέμ |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P2.5 Διαφανής οθόνη με LED οθόνη οθόνης οθόνης ολόγραμμα ολόγραφική οθόνη 3D ολόγραμμα ευέλικτος μεγάλος πίνακας
| Διαφάνεια: | 95% |
|---|---|
| σχέδιο: | Front&Rear |
| Διασύνδεση: | 3m/5m/7m |
Εσωτερική οθόνη LED P3.9 1000*500mm Εξοικονόμησης Ενέργειας Υψηλής Διαφάνειας Εύκολης Εγκατάστασης Διαφανής Οθόνη LED
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού: | 40004500CD/M ² |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
| Χρήση: | Εσωτερικός |

