Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 264 προϊόντα.
Ολογραφική οθόνη LED 2,5 mm με διαφάνεια, ευέλικτη καθαρή απεικόνιση Εύκολη εγκατάσταση για εμπορικά κέντρα
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P2.5 |
| Χρώμα: | RGB |
Flexible Led Screen High Transparency Mesh Led Display Curtain Screen Customized Led Strip Length For Outdoor Advertising
| Ονομα: | Οθόνη LED Pixel Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Έγχρωμη οθόνη LED διαφανούς φιλμ, εύκαμπτη οθόνη για εσωτερικά καταστήματα λιανικής, αεροδρόμια, μετρό, εμπορικά κέντρα
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P6 Ultra Thin Light Ευέλικτη διαφανής οθόνη Led Film Αυτοκόλλητη Διαφανής ευέλικτη οθόνη LED για τοίχους γυάλινων παραθύρων
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Πίνακας οθόνης διαφανούς ταινίας LED εσωτερικού χώρου P20 Διαφάνεια πλήρους χρώματος Ευέλικτο επιδέσιμο πάνελ οθόνης για οθόνες παραθύρων λιανικής πώλησης
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Υψηλής ποιότητας διαφανής ολογραφική οθόνη LED μαλακή ευέλικτη υπερφωτεινή οθόνη LED για λιανική πώληση
| Τύπος προβολέα: | Διαφήμιση οθόνης Galss |
|---|---|
| Προβολή: | Άμεση προβολή |
| Πακέτο: | Ρολό |
Ευέλικτη οθόνη LED με διαπερατότητα 92% 16bit Gray Scale και γωνία θέασης 160° για εσωτερική διαφήμιση
| Χρήση: | Εσωτερικός |
|---|---|
| Υλικό: | Η/Υ |
| Όνομα προϊόντος: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
Διαφανής ιπτάμενη οθόνη LED P25 με drone Οθόνη φιλμ Επαναφορτιζόμενη Ιπτάμενη ψηφιακή προβολή Επίδειξη εκδηλώσεων υψηλής απήχησης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
6.25mm Ολογραφική οθόνη LED με διαφάνεια Ευέλικτη καθαρή απεικόνιση Εύκολη εγκατάσταση για κτίρια
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P6.25 |
| Χρώμα: | RGB |
Υψηλής Φωτεινότητας P2.6 4000-4500cd Διάφανο Πλήρους Χρώματος RGB Πλέγμα Πλέγματος Μεγάλο Εσωτερικό Διαφανές Γυάλινο Πίνακα Οθόνης LED
| Τύπος LED: | SMD |
|---|---|
| Προμηθευτής: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |

