Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 264 προϊόντα.
Εσωτερική P6 αυτοκόλλητη διαφανής εύκαμπτη οθόνη LED Crystal Screen Display Panel Διαφανής οθόνη LED για γυαλί
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
Οθόνη LED πλέγματος Υψηλής φωτεινότητας RGB P2.6 Πλήρους χρώματος Διαφανής οθόνη LED γυαλιού
| Βαθμός IP: | IP67 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 ετών |
| Χρήση: | Αναφεμένος επίδειξη |
P62.5 Pixel LED Mesh Video Wall IP67 12V Εξωτερική Ευέλικτη Οθόνη LED
| Ονομασία: | Διαφανής Οθόνη LED |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | RGB |
Υψηλής Φωτεινότητας P3.91 SMD1921 Διάφανο Πλήρους Χρώματος RGB Πλέγμα Πλέγμα Μεγάλο Εσωτερικό Διαφανές Γυάλινο LED Panel Οθόνης
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| γωνιά προβολής: | 160 ° |
| Πηγή LED: | SMD1921 |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | 500*1000mm |
| Εικονοστοιχείο: | 3,9 χιλιοστά |
Ultra Clear 60% Διαφάνεια εσωτερική οθόνη LED 1800-2000cd Εικονική οθόνη με εύκολη εγκατάσταση για συναρπαστικές διαφημίσεις
| Διάρκεια ζωής: | 50000HS |
|---|---|
| Λάμψη: | 1800-2000CD |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
Οθόνη LED Holographic P2.5 με Προγραμματιζόμενο Έλεγχο WiFi για Βιτρίνα Καταστήματος, Γυάλινο Τοίχο Κουρτίνας, Οθόνες Ανελκυστήρα Εμπορικού Κέντρου, Διαφήμιση, Εξαιρετικά Διαφανής, Υψηλής Φωτεινότητας, Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Τοποθετημένο στην οροφή/Κρεμαστό |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
Εσωτερική ολογραφική διαφανής 3D οθόνη LED τοίχος βίντεο για διαφήμιση εμπορικού κέντρου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Π20 Π15 Διαφανής ιπτάμενη οθόνη LED με οθόνη μαγικού χαλιού Drone οθόνη ταινίας LED για εξωτερική διαφήμιση προώθησης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |

