Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 264 producten.
Indoor P6 Kleefmiddel Transparante Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparante LED Film Screen voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| kabinetsgrootte: | aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Mesh Grille LED-scherm Hoge helderheid RGB P2.6 Full Color Transparent Glass LED Display
| IP-klasse: | IP67 |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Gebruik: | Adverterende Vertoning |
P62.5 Pixel LED Mesh Video Wall IP67 12V Outdoor Flexibel LED Scherm
| Naam: | LED Mesh Video Wall |
|---|---|
| Schermdimensie: | Op maat |
| Kleur: | RGB |
Hoge helderheid P3.91 SMD1921 Zie door volle kleur RGB Mesh Grille Groot Indoor Transparent Glass LED Display Panel Scherm
| Productnaam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| kijkhoek: | 160 ° |
| LED -bron: | SMD1921 |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Schermdimensie: | 500*1000 mm |
| Pixelveld: | 3,9 mm |
Ultraheldere 60% Transparantie Indoor LED Display Paneel 1800-2000cd Grille Scherm met Eenvoudige Installatie voor Boeiende Advertenties
| Levensduur: | 50000HS |
|---|---|
| Helderheid: | 1800-2000cd |
| Installatie: | Tillen/verticale installatie |
P2.5 Holografisch LED-scherm Programmeerbare WiFi-besturing voor winkelvensterbeeldscherm Glas gordijnmuur Winkelcentrum Liftbeeldschermen Reclame Ultra-transparant Hoge helderheid Flexibel LED-display
| Installatiemethode: | Plafondmontage/hangend |
|---|---|
| Gewicht ca.: | 2 kg/m2 |
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
Indoor Holografische Transparante 3D LED Display Videowand voor Reclame in Winkelcentra
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P20 P15 Transparante Vliegende LED-scherm met Drone Magic Carpet Scherm LED-filmscherm voor buitenreclame
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |

