Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 264 producten.
Flexibele Ultra Transparante Film P10 Led Scherm Indoor Full Color Hoge Transparantie Glazen Video Display
| keyword: | Ultra transparante film |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4kg |
P6 LED Transparante Filmscherm IP67 Binnen Binnen Zelfklevend Flexibel LED Kristal Scherm Display
| keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4kg |
Film Transparent Flexibel Scherm Led Panel P6 Adhesief Advertentie Display op Winkelcentrum Venster Glas
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P4 flexibel LED-transparant filmscherm voor binnen met pc-harsmateriaal, IP67-bescherming en aanpasbare maten voor moderne beeldschermen
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 4x4mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
Doorzichtig LED-scherm voor winkelvensters Smart Screen voor retailreclame
| Materiaal: | pcb+led |
|---|---|
| Functie: | Advertentie |
| Avantage: | Transparantie |
P50 Flexibel LED Mesh Scherm Drone Display Ultralicht 0.8kg IP68 Buitenshows Led Vliegend Scherm Concertpodium Commercieel
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en UV-bestendig |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| schermtype: | LED |
Op maat gemaakte transparante vliegende P25 LED-display met drone 5V Show Scenic Performances oplaadbaar voor buitenreclame
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
P3.91 Flexibel LED-filmdisplay met IP45-bescherming en 12V-stroomvoorziening voor glazen advertenties
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
P5 Hoge helderheid 2900cd Transparent LED Display Pitch 5V Power voor Glaswand Media Gevel
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermdimensie: | Aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P4 Beste Effect Dc5V Hoge Helderheid 3000cd Transparant LED Display voor Glazen Wand Media Gevel
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermdimensie: | Aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

