Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 264 producten.
2,5 mm holografisch LED-scherm met transparantie Flexibele heldere weergave Eenvoudige installatie voor winkelcentra
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P2.5 |
| Kleur: | RGB |
Flexible Led Screen High Transparency Mesh Led Display Curtain Screen Customized Led Strip Length For Outdoor Advertising
| Naam: | Pixel Mesh LED Display |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP67 |
Full Color LED Transparante Film Scherm Flexibel Displayscherm voor Binnen Retail Winkels Luchthavens Metro's Winkelcentra
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P6 Ultra dun licht flexibel doorzichtig scherm geleid film zelfklevend doorzichtig flexibel geleid scherm voor glas venster muur
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P20 Indoor LED Transparent Film Screen Full Color Transparency Flexible Adhesive Display Panel voor winkelvensters
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
High-end doorzichtig holografisch LED-scherm zacht flexibel ultralicht LED-scherm voor winkels
| Type projector: | Galss Schermreclame |
|---|---|
| Projectie: | Directe projectie |
| Pakket: | Rollen |
Flexibel LED-scherm met 92% doorlaatbaarheid 16bits grijze schaal en 160° kijkhoek voor reclame binnen
| Gebruik: | Binnen |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Productnaam: | LED transparant filmscherm |
P25 Transparante vliegende LED-scherm met dronefilm-scherm oplaadbaar vliegend digitaal projectie-gebeurtenis met hoge impact
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
6.25mm holografisch LED-scherm met transparantie Flexible Clear Imaging Gemakkelijk te installeren voor gebouwen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P6.25 |
| Kleur: | RGB |
Hoge Helderheid P2.6 4000-4500cd Transparante Full Color RGB Mesh Grille Groot Indoor Transparant Glazen LED Display Paneel Scherm
| LED -type: | SMD |
|---|---|
| Type leverancier: | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
| Werkspanning: | DC5V |

