Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 264 producten.
Transparante 3D Holografische LED Display Glasvenster Flexibel Reclame LED Scherm met Zelfklevende Animatie Functie
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Helderheid: | 1800-2000cd/m² |
|---|---|
| kijkhoek: | 160 ° |
| Schermdimensie: | 500*500 mm |
Ultra-dun binnenshuis LED-flexibel scherm doorzichtig scherm LED-afsnijdbaar scherm
| Productnaam: | Flexibel LED -schermscherm |
|---|---|
| Witbalans helderheid: | 3000cd/m² |
| Schermdimensie: | 4 mm |
P6 Kleefstof transparante LED-displayfilm Gemakkelijk te installeren OEM ODM goedgekeurd
| Naam: | Kleefstoftransparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
Transparent Led Screen Flexible Led Film Crystal Display Screen on Shopping Mall windows Glass Adhesive Led Advertising Panel
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
High Definition P6 Zelfklevend Transparant LED Display, Super Slanke Transparante LED Display Film
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Pixelveld: | P6 |
Ultra Dunne Zelfklevende Glazen Raam LED Display, Flexibele LED Film voor Buiten
| Naam: | LED-display voor glazen ramen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
Inrichtingsreclame Flexibel transparant scherm P6 LED-schermfilm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Gebruik: | Advertentie voor binnen |
| Pixels: | 6 mm |
Flexible Installation Glass Transparent LED Display Outdoor Grille Groot LED Display Scherm
| Naam: | Glas Transparante LEIDENE Vertoning |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Led Film Glass Sticker Indoor Flexible Screen Full Color Window Transparent Led Display Voor glazen muur
| Naam: | Transparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Kleur: | RGB |

