Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 264 producten.
Transparante LED-scherm Holografisch mesh-paneel Indoor Transparante LED-scherm Buigbaar mesh-paneel
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
High-Definition Holografisch Transparant Scherm P3.91 3D Glaslijm Super Slank LED Display voor Glazen Raamweergave
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
High-definition Flexible Transparent LED Holographic Display Screen Flexibel en gemakkelijk te installeren LED Display Screen
| Helderheid: | 3000 neten |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
P3.91 Transparant Holografisch LED-scherm Geavanceerde Technologie Ultra-dunne Zelfklevende Paneel voor Winkelruit Displays
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P83 LED Mesh Scherm Flexibel Zacht Transparant LED Display Buiten Hoge Helderheid Waterdicht LED Gordijn Scherm voor Gebouwgevel Media Muur Podium Achtergrond Reclame Display
| Schermafmeting: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Beschermingsniveau: | IP67 |
Flexible LED Transparent Film Screen Full Color P20 Transparent LED Display Film
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P20 |
| Garantie: | 1 jaar |
Flexibel LED gordijnwandsbeeldscherm Hoog transparantie P83 IP67 PC Body Point Light
| Weergavemodus: | Computer/master synchronisatie |
|---|---|
| LED ATTY: | 1 ST |
| Modulegrootte: | 100 mm*1000 mm |
P8 Grootte Moderne Reclame Flexibele Transparante Film LED Scherm voor Binnen Winkelcentra
| Stroomverbruik: | Gemiddeld 200 W/m2 |
|---|---|
| Trefwoord: | Digitale bewegwijzering totem |
| Levensduur: | 100000 uur |
P2.5 Transparent Led Display Video Wall Hologram Holografisch scherm 3D Hologram Flexibel groot formaat paneel
| Transparantie: | 95% |
|---|---|
| project: | Front&Rear |
| Interface: | 3m/5m/7m |
Binnen P3.9 1000*500mm Energiebesparend Hoog transparantie Gemakkelijk te installeren Doorzichtige LED-schermwand
| Witbalans helderheid: | 40004500CD/M ² |
|---|---|
| Straalhoek: | 160 graden |
| Gebruik: | Binnen- |

