Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent flexible led display ] dopasowanie 264 produkty.
Przezroczysty wyświetlacz LED, panel holograficzny, siatkowy, wewnętrzny, przezroczysty wyświetlacz LED, giętki panel siatkowy
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
Ekran przezroczysty holograficzny wysokiej rozdzielczości P3.91 3D, szklany, samoprzylepny, super smukły wyświetlacz LED do wyświetlaczy w oknach szklanych
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
Elastyczny, przezroczysty ekran LED holograficzny o wysokiej rozdzielczości, elastyczny i łatwy w instalacji ekran LED
| jasność: | 3000 nitów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | ekran holograficzny |
| Gotowy: | Oczka, zmotoryzowane, szybkie składanie |
Przezroczysty holograficzny ekran LED P3.91 Zaawansowana technologia Ultracienki panel samoprzylepny do wyświetlaczy na szklanych witrynach sklepowych
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
P83 LED Mesh Screen Flexible Soft Transparent LED Display Outdoor High Brightness Waterproof LED Curtain Screen for Building Facade Media Wall Stage Background Reklamowy ekran
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Poziom ochrony: | IP67 |
Elastyczny ekran z transparentną płytką LED pełnokolorowy P20 transparentna płytka LED
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P20 |
| Gwarancja: | 1 rok |
Elastyczny wyświetlacz ściany LED wysokiej przejrzystości P83 IP67 PC Body Point Light
| Tryb wyświetlania: | Synchronizacja komputerowa/główna |
|---|---|
| Prowadził Qty: | 1PCS |
| Rozmiar modułu: | 100 mm*1000 mm |
Ekran LED z elastyczną, przezroczystą folią reklamową w nowoczesnym stylu, rozmiar P8, do centrów handlowych
| Zużycie energii: | Średnio 200 W/m2 |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Cyfrowy totem oznakowania |
| Okres życia: | 100000 godzin |
P2.5 Przezroczysty wyświetlacz LED, ściana wideo, hologram, ekran holograficzny, hologram 3D, elastyczny panel o dużych rozmiarach
| Przezroczystość: | 95% |
|---|---|
| projekt: | Przód i tył |
| Interfejs: | 3m/5m/7m |
Wnętrze P3.9 1000*500mm Oszczędność energii Wysoka przejrzystość Łatwe zainstalowanie Przejrzysty ekran LED ściana
| Biała równowaga jasność: | 4000-4500CD/m² |
|---|---|
| Kąt wiązki: | 160 stopni |
| Stosowanie: | Wnętrz |

