Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent flexible led display ] dopasowanie 264 produkty.
P6 5000CD IP67 Przejrzysty Elastyczny Ekran Filmowy, Szklane Zasłony LED
| Słowo kluczowe: | Przezroczysty elastyczny ekran filmowy |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC5V |
| Kolor: | Pełny kolor |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Elastyczny 6,25 mm Holograficzny wyświetlacz LED z jasnym widzeniem 1 rok gwarancji Łatwa instalacja Wysoka przejrzystość dla centrów handlowych Reklama komercyjna i okna sklepów
| Rozstaw pikseli: | 6,25 mm |
|---|---|
| Kąt widzenia: | 160 ° |
| Poziom ochrony: | IP65 |
P20 2500CD 50000HS Przezroczysty wyświetlacz LED ścienny, 95% przezroczystości szklany ekran LED
| Nazwa: | przejrzysty wyświetlacz ścienny LED |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC5V |
| Stosowanie: | Wyświetlacz LED reklamy wewnętrznej |
P50 Programowalna Elastyczna Kurtyna LED, Wyświetlacz LED Mesh, DC12V, Składana, Zewnętrzna, Ekran LED w Sieci, Kurtyna
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
| Nazwa: | XH-CXG2001S-P50(RGB) |
Drone Latający Ekran Led Elastyczny Przejrzysty Ekran Reklamowy Led Zewnętrzny
| Nazwa: | Wyświetlacz LED drona |
|---|---|
| rozmiar szafki: | dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
UltraThin 2,5 mm Holograficzny ekran LED z przejrzystością Elastyczna jasna wizerunek Łatwa instalacja dla centrów handlowych i okien sklepów
| Przedmiot: | Latający dron z ekranem LED |
|---|---|
| Kąt wiązki: | 160 stopni |
| Stopień ochrony: | IP65 |
Przezroczysty ekran LED o wysokiej jasności, ultracienki P4 DC5V, samoprzylepny ekran reklamowy do ściany ze szklanym oknem
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Drone Show Advertisement LED Magic Carpet Mesh Latający elastyczny ultraprzezroczysty ekran LED
| Nazwa: | Wyświetlacz LED drona |
|---|---|
| rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
RGB LED Grille Display Wysoka przejrzystość 500cd Ekran LED Reklamowy w pomieszczeniach
| nazwa: | Wyświetlacz LED reklamy wewnętrznej |
|---|---|
| Rozmiar: | 1000*500 mm |
| Szary: | 16bit |

