Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent flexible led display ] dopasowanie 264 produkty.
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Średnica: | 20 mm |
P4 Przezroczysty Elastyczny Ekran LED, Szklane Okno, Reklama Wewnętrzna, Przezroczysta Folia LED
| Chip LED: | SMD1314 |
|---|---|
| Kąt widzenia: | 160 ° |
| Kolor: | Pełny kolor |
Wysoka przezroczystość P4 Elastyczny ekran LED Wyświetlacz LED Przezroczysty wyświetlacz okienny
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
Zasłona wewnętrzna Super Slim LED 3D Film szklany, Przejrzysty elastyczny ekran LED
| Nazwa: | LED 3D Glass Film |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong |
| OEM lub ODM: | Tak |
P4 Przezroczysty Elastyczny Ekran LED Dostosowany do Okien Sklepowych
| Nazwa: | Elastyczny ekran filmowy LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
P8 Wewnętrzny RGB Pełnokolorowy DC5V Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Filmowy Wewnętrzny Przezroczysty Ekran LED
| Napięcie robocze: | DC5V |
|---|---|
| Model produktu: | XH-JHP-P8 |
| Seritalpepe: | Przezroczysty wyświetlacz LED |
Ekran LED z wnętrza, pełnobarwny ekran LED.
| Nazwa: | Ekran LED z przejrzystego szkła w pomieszczeniach |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong |
| OEM lub ODM: | Tak |
P4 Ultra Cienki Lekki Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Folia Samoprzylepna Przezroczyste Elastyczne Ekrany LED do Ścian Okiennych
| nazwa: | Elastyczny ekran filmowy LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Wysoka jasność Ekran LED ze szkła Ekran zewnętrzny Przejrzysty Elastyczny Ekran zasłony LED
| Nazwa: | Ekran LED z szklanką okien |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
Wewnętrzna, samoprzylepna, przezroczysta, elastyczna folia LED, kryształowy ekran wyświetlacza, przezroczysty ekran LED do szkła
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |

