Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
P6 5000CD IP67 Şeffaf Esnek Film Ekranı, Cam Perde Duvarı LED Ekranı
| Anahtar kelime: | Şeffaf esnek film ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Renk: | Tam renk |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Yumuşak 6.25mm Holografik LED Ekranı Açık Görüşle 1 Yıllık Garanti Kurulumu Kolay Alışveriş Merkezi Ticari Reklam ve Mağaza Pencereleri için Yüksek Şeffaflık
| Piksel Aralığı: | 6.25mm |
|---|---|
| Görüş Açısı: | 160 ° |
| Koruma seviyesi: | IP65 |
P20 2500CD 50000HS Şeffaf LED Duvar Ekranı, % 95 Şeffaflık Cam LED Ekranı
| İsim: | Şeffaf LED duvar ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Kullanım: | Kapalı Reklamcılık LED Ekranı |
P50 Programlanabilir Esnek LED Şerit Perde LED Mesh Ekran DC12V Katlanabilir Dış Mekan Led Net Ekran Perdesi
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P50 (RGB) |
Drone Uçan Led Ekran Esnek Şeffaf Led Dış Mekan Reklam Ekranı
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecelendirmesi: | IP67 |
UltraThin 2.5mm Holografik LED Ekran Şeffaflığı Esnek Açık Görüntüleyici Alışveriş Merkezleri Ve Mağaza Pencereleri İçin Kolay Kurulum
| Öğe: | Drone Uçan LED Ekran |
|---|---|
| Işın Açısı: | 160 derece |
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
Yüksek Parlaklık Şeffaf Led Ekran Ultra İnce P4 DC5V Kendinden Yapışkanlı Reklam Ekranı Cam Pencere Duvarı İçin
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Drone Show Reklam LED Magic Carpet Mesh Uçan Esnek Ultra Şeffaf LED Ekranı
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecelendirmesi: | IP67 |
RGB LED ızgara ekranı Yüksek Şeffaflık 500cd Dahili Reklam LED Ekranı
| isim: | Kapalı Reklam LED Ekran |
|---|---|
| Boyut: | 1000*500mm |
| Gri: | 16bit |

