Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
P2.6 Yüksek Çözünürlüklü LED Ekran Renkli Bina Reklam Izgarası LED Ekran
| RGB: | 1R1G1B |
|---|---|
| Yenileme Hızı: | ≥1920HZ |
| Hayat: | 50000 saat |
Ticari tanıtım için engellenmemiş görüntü ve kolay kurulum ile 20 mm piksel pitch holografik LED ekran
| Ömür: | 30000 saat |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Neden olmuş |
| Boyutlar: | 1200mm*250mm |
P7.82 LED Holografik Ekran Şeffaf Esnek Yüksek Parlaklıklı LED Film Ekranı Cam Pencere Alışveriş Merkezi Mağaza Önü Reklam Ekranı Kolay Kurulum Akıllı Kontrol HD Görsel Efekt
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1920x1080 piksel |
| Kontrol sistemi: | Nova başlangıcı |
P3.91 Ultra-Hafif LED Holografik Şeffaf Ekran Esnek LED Film Ekran Cam Pencere Perakende Mağaza Alışveriş Merkezi Reklam Yüksek Parlaklık Dijital Tabela
| Çalışma voltajı: | 5V |
|---|---|
| Boyut: | 250mm*1000mm |
| Proje: | Ön arka |
Premium Esnek Şeffaf Film LED Ekran P6 5V Ultra İnce Mağaza Cephesi Şeffaf LED Ekran
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
Esnek LED Şeffaf Film Ekran Tam Renkli P8 Şeffaf LED Ekran Filmi
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
LED Film Şeffaf LED Ekran Elastiki Kristal Ekran Alışveriş Merkezinde Pencere Cam Led Reklam
| Anahtar kelime: | LED kristal ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
Modern Alışveriş Merkezleri İçin %90 Şeffaflık ve IP67 Korumalı P6.25 Piksel Aralıklı Esnek LED Şeffaf Film Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 4x4mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
Asılı P6 Şeffaf LED Ekranı 240mm × 1000mm Modülle
| Renk sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kabine boyutu: | 240mm x 1000mm |
| Malzeme: | PET +RGB +PU |
Kapalı Alan Tam Renkli DC5V Esnek Şeffaf LED Ekran Film P6
| Ürün Adı: | LED şeffaf ekran |
|---|---|
| Ömür: | 50000 saat |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

