All Products
Keywords [ transparent flexible led display ] match 274 Products.
RGB LED Grille Display High Transparency 500cd Indoor Advertising LED Display Screen
| Name: | Indoor Advertising LED Display Screen |
|---|---|
| Size: | 1000*500mm |
| Grey: | 16Bit |
P2.6 High Definition LED Display Colorful Building Advertising Grille LED Screen
| Rgb: | 1R1G1B |
|---|---|
| Refresh Rate: | ≥1920Hz |
| Life: | 50000hours |
20mm Pixel Pitch Holographic LED Display with Unobstructed View and Easy Installation for Commercial Promotion
| Lifespan: | 30000h |
|---|---|
| Display Type: | LED |
| Dimensions: | 1200mm*250mm |
P7.82 LED Holographic Display Screen Transparent Flexible High Brightness LED Film Screen for Glass Window Shopping Mall Storefront Advertising Display Easy Installation Smart Control HD Visual Effect
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 Pixels |
| Control System: | Nova Start |
P3.91 Ultra-Light LED Holographic Transparent Screen Flexible LED Film Display for Glass Window Retail Store Mall Advertising High Brightness Digital Signage
| Working Voltage: | 5V |
|---|---|
| Size: | 250mm*1000mm |
| Project: | Front&Rear |
Premium Flexible Transparent Film LED Screen P6 5 V Ultra-Thin Storefront Transparent LED Display
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Flexible LED Transparent Film Screen Full Color P8 Transparent LED Display Film
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Max Power: | 600W/m² |
| Weight: | 4Kg/m² |
Led Film Transparent Led Screen Flexible Crystal Display Screen On Shopping Mall Windows Glass Led Advertising
| Keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Panel Weight: | 4kg |
P6.25 Pixel Pitch Flexible LED Transparent Film Screen with 90% Transparency and IP67 Protection for Modern Shopping Centers
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4X4mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
Hanging Install P6 Transparent LED Display Screen 240mm×1000mm With Module
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Cabinet Size: | 240mm X 1000mm |
| Material: | PET +RGB+PU |

