All Products
Keywords [ transparent flexible led display ] match 274 Products.
Customized Transparent Flying P25 LED Display with Drone 5V Show Scenic Performances Rechargeable for Outdoor Advertising
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P25 LED Drone Flying Screen Transparent Rechargeable Film Display for High-Impact Concert & Festival Shows
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Holographic Transparent Screen P3.91 Flexible LED Film Display IP45 12V Adhesive for Glass Window Advertising
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P3.91 |
| IP Rating: | IP45 |
P7.82 LED Holographic Display Screen Transparent Flexible High Brightness LED Film Screen for Glass Window Shopping Mall
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P7.82 |
| Color: | RGB |
P3.91 Pixel Pitch Flexible LED Film Screen with IP45 Protection and Self-Adhesive Holographic LED Display for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
SMD1314 Indoor P6 LED Display Film , Adhesive LED Transparent Film Screen
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Specification: | Video Wall |
High Brightness Outdoor Transparent LED Display Screen Building Facade Advertising Video Wall Curtain Mesh Flexible Led Screen
| Name: | LED Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
Flexible P25 Flag Banner Outdoor Ultra Transparent Drone Show Advertisement LED Magic Carpet MeshFlying LED Display Screen
| Brightness: | Adjustable, Up To 5000 Nits |
|---|---|
| Module Size: | 1000*1000mm, |
| Power Supply: | Rechargeable Lithium Batteries |
P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
Full Color Flexible LED Mesh Screen IP67 Waterproof Outdoor Curtain Designed for Transparent Displays and Event Stage Backgrounds
| Remote Device Management: | Remote Content Management |
|---|---|
| Supplier Type: | ODM, OEM |
| Voltage: | 12V |

