Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
Yüksek etki konser ve festival gösterileri için P25 LED Drone Flying Screen Şeffaf Şarj edilebilir Film Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
Holografik Şeffaf Ekran P3.91 Esnek LED Film Ekranı IP45 Cam Pencere Reklamı için 12V Yapıştırıcı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P3.91 |
| IP Derecelendirmesi: | IP45 |
P7.82 Cam Pencere Alışveriş Merkezi için LED Holografik Ekran Şeffaf Esnek Yüksek Parlaklıklı LED Film Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P7.82 |
| Renk: | RGB |
P3.91 Cam Pencere Reklamı için IP45 Koruması ve Kendine Yapışkan Holografik LED Ekranlı Esnek LED Film Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
SMD1314 Kapalı P6 LED Ekran Filmi, Yapışkan LED Şeffaf Film Ekranı
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Spesifikasyon: | Video duvarı |
Yüksek Parlaklık Dış Mekan Şeffaf LED Ekran Bina Cephe Reklam Video Duvar Perdesi File Esnek Led Ekran
| İsim: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
Esnek P25 Bayrak Bayrağı Dışarıda Ultra Şeffaf Drone Show Reklam LED Sihirli Halı AğıUçan LED Ekranı
| Parlaklık: | 5000 nit'e kadar ayarlanabilir |
|---|---|
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
| Güç Kaynağı: | Şarj edilebilir lityum piller |
P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising (P3.91) P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising (P3.91) P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
Tam Renkli Esnek LED Mesh Ekranı IP67 Şeffaf Ekranlar ve Etkinlik Sahnesinin Arkaplanları için Tasarlanmış Suya Karşıt Dış Perde
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
Ticari reklam için ultra ince P6 LED Şeffaf Film Ekran enerji şeffaf LED ekran filmi
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |

