Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
Esnek Ultra Şeffaf Film P10 Led Ekran İç Mekan Tam Renkli Yüksek Şeffaflık Cam Video Ekranı
| Anahtar kelime: | Ultra şeffaf film |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4kg |
P6 LED Şeffaf Film Ekran IP67 İç Mekan İç Mekan Yapışkan Esnek LED Kristal Ekran Ekranı
| Anahtar kelime: | LED kristal ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4kg |
Film Şeffaf Esnek Ekran Led Panel P6 Alışveriş Merkezi Pencere Camında Yapıştırıcı Reklam Ekranı
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P4 İç Mekan Esnek LED Şeffaf Film Ekran, PC Reçine Malzemeli, IP67 Korumalı ve Modern Ekranlar İçin Özelleştirilebilir Boyutlarda
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 4x4mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
Mağaza Vitrinleri için Şeffaf LED Ekran – Perakende Reklamcılığı için Akıllı Ekran
| Malzeme: | PCB+LED |
|---|---|
| İşlev: | Reklamcılık |
| avantaj: | Şeffaflık |
P50 Esnek LED Mesh Ekranı Drone Ekranı Ultra Hafif 0.8kg IP68 Açık Açık Gösteriler LED Uçan Ekran Konser Sahnesi Ticari
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Su geçirmez ve UV ışınlarına dayanıklı |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl |
| Ekran türü: | NEDEN OLMUŞ |
Drone ile özelleştirilmiş Şeffaf Uçan P25 LED Ekranı 5V Dış Reklam için Şarj edilebilir Sahne Performansı Göster
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
IP45 Korumalı ve Cam Pencere Reklamları İçin 12V Güç Kaynaklı P3.91 Piksel Aralıklı Esnek LED Film Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
P5 Yüksek Parlaklık 2900cd Şeffaf LED Ekran Pitch 5V Cam Duvar Medya Cephesi için Güç
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P4 En İyi Efekt Dc5V Yüksek Parlaklık 3000cd Şeffaf LED Ekran Cam Duvar Medya Cephesi için
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

