Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
Şeffaf LED Ekran Holografik Mesh Panel İç Mekan Şeffaf LED Ekran Bükülebilir Mesh Panel
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Yüksek çözünürlüklü Holografik Şeffaf Ekran P3.91 Cam Pencere Ekranı için 3B Cam Yapıştırıcı Süper İnce LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Yüksek çözünürlüklü Esnek Şeffaf LED Holografik Ekran Esnek ve Kurulumu Kolay LED Ekran
| Parlaklık: | 3000 nit |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
P3.91 Şeffaf Holografik LED Ekran Gelişmiş Teknoloji Ultra İnce Yapışkan Panel Mağaza Cam Pencere Ekranları İçin
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P83 LED Mesh Ekran Esnek Yumuşak Şeffaf LED Ekran Dışarıda Yüksek Parlaklık Su geçirmez LED Perde Ekranı Yapı Fasadı Medya Duvar Sahne Arkaplan Reklam Ekranı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Koruma Seviyesi: | IP67 |
Esnek LED Şeffaf Film Ekranı Tam Renkli P20 Şeffaf LED Ekran Filmi
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P20 |
| Garanti: | 1 yıl |
Esnek LED Perde Duvar Ekranı Yüksek Şeffaflık P83 IP67 PC Gövde Nokta Işığı
| Ekran modu: | Bilgisayar/Master senkronizasyonu |
|---|---|
| LED Miktar: | 1 adet |
| Modül boyutu: | 100mm*1000mm |
P8 Boyutu Modern Reklam Kapalı alışveriş merkezleri için Esnek Şeffaf Film LED Ekran
| Güç tüketimi: | Ortalama 200W/m2 |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Dijital tabela totem |
| Ömür: | 100000 saat |
P2.5 Şeffaf LED Ekran Video Duvar Hologram Holografik Ekran 3D Hologram Esnek Büyük Boyutlu Panel
| Şeffaflık: | %95 |
|---|---|
| proje: | Ön arka |
| Arayüz: | 3m/5m/7m |
İç mekan P3.9 1000*500mm Enerji tasarrufu Yüksek Şeffaflık Kolay Kurulabilir Şeffaf LED Ekran Duvar
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 4000-4500CD/M² |
|---|---|
| Işın açısı: | 160 derece |
| Kullanım: | Kapalı |

