Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
Şeffaflık Esnek Net Görüntüleme ile 2.5mm Holografik LED Ekran Alışveriş Merkezleri İçin Kolay Kurulum
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P2.5 |
| Renk: | RGB |
Flexible Led Screen High Transparency Mesh Led Display Curtain Screen Customized Led Strip Length For Outdoor Advertising
| İsim: | Pixel Mesh LED ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı Kapalı perakende mağazaları için esnek ekran Havaalanları Metrolar Alışveriş merkezleri
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P6 Ultra İnce Işık Esnek Şeffaf Ekran Led Film Kendiliğinden Yapıştırıcı Cam Pencere Duvarı için Şeffaf Esnek LED Ekranlar
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P20 İç mekan LED Şeffaf Film Ekranı Tam Renk Şeffaflığı Perakende Pencere Ekranları için Esnek Yapıştırıcı Ekran Paneli
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Ömür: | 100000 saat |
Yüksek Kalite Şeffaf Holografik LED Ekran Yumuşak Esnek Ultra Işıklı LED Ekran Perakende Mağazası Cam Duvar Sergisi Düğün Sahnesi
| Projector Tipi: | Gals Ekran reklamcılığı |
|---|---|
| Projeksiyon: | Doğrudan projeksiyon |
| Paket: | Rulo |
92% geçirgenliği olan esnek LED Ekran 16 bit Gri Ölçeği ve 160° Görme Açısı İçerideki Reklam için
| Kullanım: | T/T, Paypal, Western Union, Alipay |
|---|---|
| Malzeme: | bilgisayar |
| Ürün adı: | LED şeffaf film ekranı |
P25 Şeffaf Uçan LED Ekran Drone ile Film Ekranı Şarj Edilebilir Uçan Dijital Projeksiyon Yüksek Etkili Etkinlik Gösterisi
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
6Şeffaflığıyla.25mm Holografik LED Ekran Esnek, Açık Görüntüleyici İnşaat için Kolay Kurulum
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P6.25 |
| Renk: | RGB |
Yüksek Parlaklık P2.6 4000-4500cd Şeffaf Tam Renkli RGB File Izgara Büyük İç Mekan Şeffaf Cam LED Ekran Paneli
| LED tipi: | SMD |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
| Çalışma voltajı: | DC5V |

