All Products
Keywords [ transparent flexible led display ] match 274 Products.
2.5mm Holographic LED Screen With Transparency Flexible Clear Imaging Easy Installation For Shopping Malls
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P2.5 |
| Color: | RGB |
Flexible Led Screen High Transparency Mesh Led Display Curtain Screen Customized Led Strip Length For Outdoor Advertising
| Name: | Pixel Mesh LED Display |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
Flexible Ultra Transparent Film Led Screen Indoor Full Color High Transparency Glass Window Led Advertising Video Display
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P6 Ultra Thin Light Flexible Transparent Screen Led Film Self Adhesive Transparent Flexible Led Screens for Glass Window Wall
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P20 Indoor LED Transparent Film Screen Full Color Transparency Flexible Adhesive Display Panel for Retail Window Displays
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP65 |
| Life Span: | 100000 Hours |
High End Transparent Holographic LED Screen Soft Flexible Ultra Light LED Display for Retail Store Glass Wall Exhibition Wedding Stage
| Projector Type: | Galss Screen Advertising |
|---|---|
| Projection: | Direct Projection |
| Package: | Roll |
Flexible LED Display with 92% Permeability 16bit Gray Scale and 160° Viewing Angle for Indoor Advertising
| Usage: | Indoor |
|---|---|
| Material: | PC |
| Productname: | LED Transparent Film Screen |
P25 Transparent Flying LED Display with Drone Film Screen Rechargeable Flying Digital Projection High-Impact Event Show
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
6.25mm Holographic LED Screen With Transparency Flexible Clear Imaging Easy Installation For Building
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P6.25 |
| Color: | RGB |
High Brightness P2.6 4000-4500cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Led Type: | SMD |
|---|---|
| Supplier Type: | Original Manufacturer, ODM, OEM |
| Operating Voltage: | DC5V |

