همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent flexible led display ] مطابقت 264 محصولات.
صفحه نمایش LED 2.5 میلی متری هولوگرافیک با شفافیت تصویربرداری شفاف انعطاف پذیر نصب آسان برای مراکز خرید
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P2.5 |
| رنگ: | RGB |
Flexible Led Screen High Transparency Mesh Led Display Curtain Screen Customized Led Strip Length For Outdoor Advertising
| نام: | صفحه نمایش LED MESH پیکسل |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP67 |
صفحه نمایش انعطاف پذیر فیلم شفاف LED تمام رنگی برای فروشگاه های خرده فروشی سرپوشیده، فرودگاه ها، متروها، مراکز خرید
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
فیلم ال ای دی شفاف نازک فوق العاده سبک و انعطاف پذیر، خود چسب، صفحه نمایش ال ای دی انعطاف پذیر شفاف برای دیوار پنجره شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P20 صفحه نمایش شفاف فیلمی LED داخلی شفافیت کامل رنگی صفحه نمایش چسبنده انعطاف پذیر برای صفحه نمایش پنجره های خرده فروشی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش LED هولوگرافیک شفاف با صفحه نمایش LED نرم و انعطاف پذیر فوق العاده سبک برای فروشگاه خرده فروشی صحنه عروسی نمایشگاه دیوار شیشه ای
| نوع پروژکتور: | تبلیغات Galss Screen |
|---|---|
| پیش بینی: | فرافکنی مستقیم |
| بسته: | رول |
صفحه نمایش LED انعطاف پذیر با نفوذ 92٪ 16 بیت مقیاس خاکستری و زاویه دید 160 ° برای تبلیغات داخلی
| استفاده: | سرپوشیده |
|---|---|
| مواد: | کامپیوتر |
| نام محصول: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
صفحه نمایش LED پرنده شفاف P25 با پهپاد، صفحه نمایش فیلم، قابل شارژ، نمایش دیجیتال پرنده، نمایش رویداد با تاثیر بالا
| جزئیات بسته بندی: | کارتونی یا چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-15 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
6صفحه نمایش هولوگرافیک ال ای دی 25 میلی متری با شفافیت انعطاف پذیر تصویر شفاف آسان نصب برای ساختمان
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P6.25 |
| رنگ: | RGB |
روشنایی بالا P2.6 4000-4500cd دید از طریق تمام رنگی RGB مشبک مشبک بزرگ داخلی صفحه نمایش پانل LED شیشه ای شفاف
| نوع LED: | SMD |
|---|---|
| نوع تهیه کننده: | تولید کننده اصلی ، ODM ، OEM |
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |

