همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent flexible led display ] مطابقت 264 محصولات.
صفحه نمایش LED با وضوح بالا P2.6، صفحه نمایش LED رنگارنگ تبلیغات ساختمان
| RGB: | 1R1G1B |
|---|---|
| نرخ تازه کردن: | ≥1920 هرتز |
| زندگی: | 50000 ساعت |
صفحه نمایش هولوگرافیک ال ای دی 20 میلی متری با دید بدون مانع و نصب آسان برای تبلیغات تجاری
| طول عمر: | 30000H |
|---|---|
| نوع نمایشگر: | رهبری کرد |
| ابعاد: | 1200mm*250mm |
صفحه نمایش هولوگرافیک LED P7.82، صفحه نمایش فیلم LED شفاف انعطاف پذیر با روشنایی بالا برای تبلیغات ویترین فروشگاه ها و مراکز خرید، نصب آسان، کنترل هوشمند، جلوه بصری HD
| تمام شد: | چشمک، موتوری، تاشو سریع |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920x1080 پیکسل |
| سیستم کنترل: | شروع نوا |
P3.91 Ultra-Light LED Holographic Transparent Screen Flexible LED Film Display for Glass Window فروشگاه خرده فروشی مرکز خرید تبلیغات روشنایی بالا نشانه های دیجیتال
| ولتاژ کاری: | 5 ولت |
|---|---|
| اندازه: | 250mm*1000mm |
| پروژه: | جلو و عقب |
صفحه نمایش LED فلمی شفاف و انعطاف پذیر P6 5 V Ultra-Thin Shopfront Transparent LED
| نام: | صفحه فیلم شفاف LED LED |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| شفافیت: | 85 ٪ |
صفحه نمایش فیلمی شفاف لچکدار LED Full Color P8 شفاف LED Display Film
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
صفحه نمایش شفاف لود فلمی لچکدار کریستالی در فروشگاه پنجره شیشه ای تبلیغاتی
| کلمه کلیدی: | صفحه نمایش کریستال LED |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
| وزن تابلو: | 4 کیلوگرم |
P6.25 Pixel Pitch Flexible LED Transparent Film Screen با شفافیت 90٪ و حفاظت IP67 برای مراکز خرید مدرن
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4×4 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 25600Dots/㎡ |
آویزان نصب P6 شفاف صفحه نمایش LED 240mm × 1000mm با ماژول
| دمای رنگ: | قابل تنظیم |
|---|---|
| اندازه کابینه: | 240mm x 1000mm |
| مادی: | PET +RGB +PU |
فیلم نمایش LED شفاف انعطاف پذیر P6
| نام محصول: | صفحه شفاف LED |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| دمای کاری: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

