Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 264 producten.
P2.6 High Definition LED Display Kleurrijk Gebouw Advertentie Grille LED Scherm
| RGB: | 1R1G1B |
|---|---|
| Vernieuw tarief: | ≥1920Hz |
| Leven: | 50000 uur |
20 mm Pixel Pitch holografisch LED-display met vrij zicht en eenvoudige installatie voor commerciële promotie
| Levensduur: | 30000H |
|---|---|
| Weergavetype: | Geleid |
| Afmetingen: | 1200 mm * 250 mm |
P7.82 LED Holografisch Display Scherm Transparant Flexibel Hoge Helderheid LED Film Scherm voor Glazen Raam Winkelcentrum Winkelpui Reclame Display Eenvoudige Installatie Slimme Bediening HD Visueel Effect
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
|---|---|
| Oplossing: | 1920x1080 pixels |
| controlesysteem: | Nova begin |
P3.91 Ultra-Licht LED Holografisch Transparant Scherm Flexibele LED Film Display voor Glazen Raam Winkelcentrum Reclame Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Werkspanning: | 5V |
|---|---|
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
| Project: | Front&Rear |
Premium Flexible Transparent Film LED Screen P6 5 V Ultra-Thin Shopfront Transparent LED Display
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | transparant |
| Transparantie: | 85% |
Flexible LED Transparent Film Screen Full Color P8 Transparent LED Display Film
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Led Film Transparante Led Screen Flexible Crystal Display Screen Op winkelcentrum Windows Glas Led Reclame
| Trefwoord: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4 kg |
P6.25 Pixel Pitch Flexibel LED Transparant Film Scherm met 90% Transparantie en IP67 Bescherming voor Moderne Winkelcentra
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 4x4mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
Hangende installatie P6 Transparant LED-scherm 240mm×1000mm met module
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
|---|---|
| kastgrootte: | 240 mm x 1000 mm |
| Materiaal: | PET +RGB +PU |
Indoor Full Color DC5V Flexibele Transparante LED Display Film P6
| Productnaam: | LED -transparant scherm |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

