Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 264 προϊόντα.
P2.6 Οθόνη LED Υψηλής Ευκρίνειας Έγχρωμη Διαφήμιση Κτιρίων Grille LED Screen
| RGB: | 1R1G1B |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1920Hz |
| Ζωή: | 50000 ώρες |
20mm Pixel Pitch Ολογραφική οθόνη LED με ανεμπόδιστη θέα και εύκολη εγκατάσταση για εμπορική προώθηση
| Διάρκεια ζωής: | 30000H |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Led |
| Διαστάσεις: | 1200mm*250mm |
P7.82 Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ LED Υψηλής Φωτεινότητας για Διαφήμιση Βιτρίνας Καταστημάτων Εμπορικών Κέντρων Εύκολη Εγκατάσταση Έξυπνος Έλεγχος Οπτικό Αποτέλεσμα HD
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920x1080 pixel |
| σύστημα ελέγχου: | Έναρξη Nova |
P3.91 Υπερίφρακτο LED Ολογραφική Διαφανής Εικόνα Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED για γυάλινη βιτρίνα
| Τάση εργασίας: | 5V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |
| Σχέδιο: | Front&Rear |
Premium Εύκαμπτη Διαφανής Μεμβράνη Οθόνη LED P6 5 V Εξαιρετικά Λεπτή Διαφανής Οθόνη LED Βιτρίνας
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED οθόνης πλήρους χρώματος P8 διαφανής οθόνη οθόνης LED
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
Φωτογραφία Led Διαφανής οθόνη LED Ευέλικτη οθόνη διαφάνειας κρυστάλλων Στο εμπορικό κέντρο
| Λέξη-κλειδί: | Οθόνη κρυστάλλου LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
Οθόνη LED εύκαμπτης διαφανούς μεμβράνης P6.25 με pixel pitch, 90% διαφάνεια και προστασία IP67 για σύγχρονα εμπορικά κέντρα
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4x4mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
Κρεμαστή Εγκατάσταση P6 Διαφανής Οθόνη LED 240mm×1000mm Με Μονάδα
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 240mm x 1000mm |
| Υλικό: | PET +RGB +PU |
Εντός χώρου πλήρες χρώμα DC5V Ευέλικτη διαφανής οθόνη LED ταινία P6
| Όνομα προϊόντος: | LED διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 50000h |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

