Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 264 producten.
P6 5000CD IP67 Transparant Flexibel Filmscherm, Glazen Gordijngevel LED Display
| keyword: | Transparant flexibel filmscherm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Kleur: | Volle kleur |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Flexibel 6,25 mm holografisch LED-scherm met helder zicht 1 jaar garantie Gemakkelijk te installeren Hoog transparantie voor winkelcentrum Commerciële reclame en winkelruiten
| Pixelhoogte: | 6,25 mm |
|---|---|
| Kijkhoek: | 160 ° |
| Beschermingsniveau: | IP65 |
P20 2500CD 50000HS Doorzichtig LED-wandscherm, 95% transparantie Glas LED-scherm
| Naam: | doorzichtig LED-wanddisplay |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Gebruik: | Binnen Reclame LEIDENE Vertoning |
P50 Programmeerbaar Flexibel LED Strip Gordijn LED Mesh Display DC12V Opvouwbaar Outdoor LED Net Scherm Gordijn
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG2001S-P50 ((RGB) |
Drone vliegende LED-scherm Flexibel Transparant LED Buitenreclame Scherm
| Naam: | drone-LED-display |
|---|---|
| kastgrootte: | aangepast |
| IP-beoordeling: | IP67 |
Ultradun 2,5 mm holografisch LED-scherm met transparantie Flexibel helder beeld Makkelijk te installeren voor winkelcentra en winkelruiten
| Item: | Drone vliegende LED-scherm |
|---|---|
| Stralingshoek: | 160 graden |
| Beschermingsgraad: | IP65 |
Hoge Helderheid Transparant Led Display Scherm Ultra-Dun P4 DC5V Zelfklevend Reclame Display Scherm voor Glazen Raamwand
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Drone Show Reclame LED Magic Carpet Mesh Vliegend Flexibel Ultra Transparante LED Display Screen
| Naam: | drone-LED-display |
|---|---|
| kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP67 |
RGB-LED-roosterbeeldscherm Hoog transparantie 500cd Indoor Advertising LED Display Screen
| naam: | Het binnen Reclame LEIDENE Vertoningsscherm |
|---|---|
| Maat: | 1000*500 mm |
| Grijs: | 16 bit |

