همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent flexible led display ] مطابقت 264 محصولات.
P6 داخلی چسب شفاف انعطاف پذیر فیلم LED کریستال صفحه نمایش صفحه نمایش شفاف فیلم LED برای شیشه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
صفحه نمایش ال ای دی شبکه ی شبکه ای روشنایی بالا RGB P2.6 صفحه نمایش ال ای دی شیشه شفاف تمام رنگی
| درجه IP: | IP67 |
|---|---|
| ضمانت: | 3 سال |
| استفاده: | نمایش تبلیغات |
دیوار ویدئویی مش LED پیکسلی P62.5 IP67 12V صفحه نمایش LED انعطاف پذیر در فضای باز
| نام: | دیوار ویدیویی مش LED |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی |
| رنگ: | RGB |
روشنایی بالا P3.91 SMD1921 از طریق رنگ کامل RGB Mesh Grille صفحه نمایش شیشه شفاف داخلی LED
| نام محصول: | صفحه مشبک LED |
|---|---|
| زاویه مشاهده: | 160 درجه |
| منبع: | SMD1921 |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| دمای کار: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| ابعاد: | 500*1000mm |
| پیکسل: | 3.9 میلی متر |
Ultra Clear 60% Transparency Indoor LED Display Panel 1800-2000cd Screen Grille با نصب آسان برای تبلیغات جذاب
| زندگی: | 50000 ساعت |
|---|---|
| روشنایی: | 1800-2000 سی دی |
| نصب: | بلند کردن/نصب عمودی |
P2.5 صفحه نمایش هولوگرافیک ال ای دی کنترل قابل برنامه ریزی وای فای برای نمایش پنجره فروشگاه شیشه پرده دیوار خرده فروشی فروشگاه آسانسور صفحه نمایش تبلیغات فوق شفاف روشنایی بالا صفحه نمایش انعطاف پذیر ال ای دی
| روش نصب: | سقفی / آویزان |
|---|---|
| وزن تقریبی: | 2 کیلوگرم بر متر مربع |
| نوع پروجکشن: | پروژکتور جلو و عقب |
دیوار ویدئویی LED سه بعدی شفاف هولوگرافی داخلی برای تبلیغات در مراکز خرید
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |
P20 P15 صفحه نمایش ال ای دی پرتاب شفاف با صفحه نمایش فرش جادویی درونی صفحه نمایش فیلم LED برای تبلیغات تبلیغاتی در فضای باز
| جزئیات بسته بندی: | کارتونی یا چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-15 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |

