Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
İç Mekan P6 Yapışkan Şeffaf Esnek LED Film Kristal Ekran Ekran Paneli Cam için Şeffaf LED Film Ekran
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
Mesh ızgara LED Ekran Yüksek parlaklık RGB P2.6 Tam Renk Şeffaf Cam LED Ekran
| IP sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Kullanım: | Reklam Ekranı |
P62.5 Piksel LED Mesh Video Duvarı IP67 12V Dışarıya Dayanıklı LED Ekranı
| İsim: | LED örgü video duvarı |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Renk: | RGB |
Yüksek Parlaklık P3.91 SMD1921 Şeffaf Tam Renkli RGB Mesh Izgara Büyük İç Mekan Şeffaf Cam LED Ekran Paneli Ekran
| Ürün adı: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
| LED kaynak: | SMD1921 |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Ekran boyutu: | 500*1000mm |
| Piksel perdesi: | 3,9 mm |
Ultra Açık % 60 Şeffaflık İçerideki LED Ekran Paneli
| Ömür: | 50000hs |
|---|---|
| Parlaklık: | 1800-2000CD |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |
P2.5 Holografik LED Ekran Mağaza Pencere Ekranı için Programlanabilir WiFi Kontrolü Cam Perde Duvar Perakende Alışveriş Merkezi Asansör Ekranları Reklam Ultra Şeffaf Yüksek Parlaklık Esnek LED Ekranı
| Kurulum Yöntemi: | Tavana monte/Asma |
|---|---|
| Yaklaşık ağırlık: | 2kg/m2 |
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
İçerideki Holografik Şeffaf 3D LED Ekran Video Duvarı Alışveriş Merkezi Reklamı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P20 P15 Drone Magic Carpet Ekranı ile Şeffaf Uçan LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |

