Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 266 προϊόντα.
Π8 DC12V Ultra Thin High Transmittance Διαφανής οθόνη LED για εσωτερική μεγάλη οθόνη
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8x8mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
Εύκαμπτη οθόνη LED P8 Film για διαφήμιση σε βιτρίνες καταστημάτων
| Ονομασία: | Οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναι |
| Εικονοστοιχείο: | P8 |
Φωτεινή οθόνη διαφανούς ταινίας LED P5 5V για γυάλινα παράθυρα καινοτόμα οθόνη
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
|---|---|
| Μέγεθος μονάδας: | 240*1000mm |
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
P7.82 Εύκαμπτη Οθόνη LED 4000CD Υψηλής Φωτεινότητας Διαφανές Τοίχος από Γυαλί
| Μέση ισχύος: | 240w/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | SMD2222 |
| Pixels: | 7.82mm |
Ευέλικτη διαφανής οθόνη LED 125mm Dc12v IP67 Μοδική για γυάλινη κουρτίνα
| Pixel Pitch: | 125 mm |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
Υψηλής Διαφάνειας P6 Sticky Flixble LED Crystal Film Screen Αόρατη Διαφήμιση Διαφανείς Οθόνες Ψηφιακής Σήμανσης LED
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Διαφάνεια: | Μέχρι 80% |
| Διάρκεια ζωής: | ≥100.000 ώρες |
Ελαφρύ, μαλακό 8 χιλιοστά, με διαφανές φιλμ LED από γυαλί LED, Ζωντανό Visual Προώθηση διαφημίσεων έναρξης εκδηλώσεων για το Παγκόσμιο Κύπελλο
| Τύπος οθόνης: | διάφανη οθόνη led |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 240*1000mm |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20~65°C |
Προσαρμοσμένη υψηλής ευκρίνειας P3.9 εσωτερική διαφανής οθόνη LED 1000 * 500mm για γυάλινο τοίχο και εγκατάσταση διαφανής οθόνη LED
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
Νέο προϊόν P143 DMX512 RGB Αδιάβροχα σημειακά φώτα Χριστουγεννιάτικα φώτα Ευέλικτη διαφανής οθόνη με LED Mesh
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Εξουσία: | 37W |
| Λυχνία LED: | SMD3535 |
Οικιακή οθόνη διαφανούς ταινίας LED P8 RGB πλήρες χρώμα DC5V
| Συσκευή LED: | 1314RGB |
|---|---|
| Κλίμακα του γκρι: | 16 bit |
| Βάρος: | 4Kg/m² |

