Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 269 προϊόντα.
P10 Πλήρης έγχρωμη αυτοκόλλητη εύκαμπτη οθόνη LED με διαφανή φιλμ για εκθέσεις λιανικής
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
5mm Soft LED Διαφανής οθόνη ταινίας εσωτερικό γυαλί εγκατάσταση Διαφανής οπτική οθόνη 1 έτος εγγύηση για εμπορικό κέντρο παράθυρο καταστήματος προώθηση προϊόντων
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
P8 Ευέλικτη οθόνη LED Crystal Film Αόρατη Διαφήμιση Διαφανής Ψηφιακή Σήμανση LED
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
Διαφανής οθόνη πλέγματος LED P3.9, ιδανική για διαφήμιση σε παράθυρα εμπορικών κέντρων και γραφείων
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
Οθόνη LED Ολογραφική Εύκαμπτη P3.91 με Pixel Pitch 3.91mm, Προστασία IP45 και 85% Διαφάνεια για Διαφήμιση
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 3,91Χ3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
Ελαστική οθόνη LED ολογραφίας 10 mm Διαφανής διαφανής οθόνη με εγγύηση ενός έτους για διαφημιστική διαφήμιση προϊόντων
| Διάρκεια ζωής: | 30000H |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Led |
| Διαστάσεις: | 1200mm*250mm |
P25 Φορητό Drone Flying Led Screen IP68 Ελαφριά Διαφανής LED οθόνη εξωτερική για το Weeding Σόου Στίδιο συναυλιών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Πίνακας P15 έξυπνος έλεγχος IP68 LED οθόνη Drone προγραμματιζόμενη ευέλικτη διαφανής οθόνη για συναυλίες επίδειξη σημαίας λογότυπο γάμους και γενέθλια
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας: | 1000*1000mm, |
| τύπος οθόνης: | LED |
P6 High Transparency High Brightness Low Power Indoor LED Film Screen Shopping Mall Window Advertising Screen
| Ονομα: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | προσαρμοσμένη |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Διαφημιστικό παραπέτασμα P3.9 LED Grid Screen 500*1000mm Ευέλικτο μαλακό διαφανές παράθυρο LED Screen
| Μέγεθος: | 500*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Δυναμικό: | 5V |

