All Products
Keywords [ transparent flexible led display ] match 264 Products.
5mm Soft LED Transparent Film Screen Inside Glass Installation Clear Visual Display 1 Year Warranty For Shopping Mall Shop Window Product Promotion
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Item: | LED Transparent Screen |
| Tube Chip Color: | Full Color |
P8 Flixble LED Crystal Film Screen Invisible Advertising Transparent LED Digital Signage Display
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
See-Through P3.9 LED Transparent Grille Display Film Ideal for Mall Office Window Advertising
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
P3.91 Flexible LED Holographic Screen with 3.91mm Pixel Pitch IP45 Protection and 85% Transparency for Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
Flexible 10mm Holographic LED Screen Transparent Clear Display With One Year Warranty For Mall Shop Window Product Advertising
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Lifespan: | 30000h |
| Displaytype: | LED |
P25 Portable Drone Flying Led Screen IP68 Lightweight Transparent Led Display Outdoor for Weeding Concert Stadium Show
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P15 Smart Control IP68 LED Drone Screen Programmable Flexible Tranceparent Screen for Concert Shows Flag Logo Display Weddings and Birthday Parties
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Module Size: | 1000*1000mm, |
| Screen Type: | LED |
P6 High Transparency High Brightness Low Power Indoor LED Film Screen Shopping Mall Window Advertising Screen
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
Advertising Curtain P3.9 Led Grid Screen 500*1000mm Flexible Soft Transparent Window Led Screen
| Size: | 500*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Voltage: | 5V |
P30 LED Drone Screen Display Customized Transparent Thin Lightweight Mesh Screen IP68 Outdoor Advertising Exhibition Sports Events Night Shows
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless Communication (Wi-Fi/4G) |

