Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
5mm Yumuşak LED Şeffaf Film Ekranı İçerisi Cam Kurulum Açık Görsel Ekran 1 Yıllık Garanti Alışveriş Merkezi Mağaza Pencere Ürün Tanıtımı
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C~60°C |
|---|---|
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
| Tüp çip rengi: | Tam renkli |
P8 Esnek LED Kristal Film Ekran Görünmez Reklam Şeffaf LED Dijital Tabela Ekranı
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
Şeffaf P3.9 LED Şeffaf Izgara Ekran Filmi Mağaza Ofis Pencere Reklamcılığı için İdeal
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
P3.91 3.91mm piksel tonlamalı esnek LED Holografik Ekran IP45 Koruması ve Reklam için %85 Şeffaflık
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
Esnek 10mm Holografik LED Ekran Şeffaf Açık Ekran Bir Yıllık Garantiyle Alışveriş Merkezi Mağaza Pencere Ürün Reklamı
| Ömür: | 30000 saat |
|---|---|
| Görüntüleme türü: | Neden olmuş |
| Boyutlar: | 1200mm*250mm |
P25 Taşınabilir Drone Uçan LED Ekranı IP68 Hafif Şeffaf LED Ekran Çöpçatanlık için Dışarıda Konser Stadyumu Gösterisi
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
P15 Akıllı Kontrol IP68 LED Drone Ekranı Konser Gösterileri, Bayrak Logosu Sergileme, Düğünler ve Doğum Günü Partileri için Programlanabilir Esnek Şeffaf Ekran
| Garanti: | 1 Yıl |
|---|---|
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
| Ekran türü: | NEDEN OLMUŞ |
P6 Yüksek Şeffaflık Yüksek Parlaklık Düşük Güçlü İç Mekan LED Film Ekran Alışveriş Merkezi Pencere Reklam Ekranı
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Reklam Perde P3.9 LED Şebeke Ekranı 500*1000mm Esnek Yumuşak Şeffaf Pencere LED Ekranı
| Boyut: | 500*1000mm |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP67 |
| Gerilim: | 5V |
P30 LED Drone Ekran Ekranı Özelleştirilmiş Şeffaf İnce Hafif File Ekran IP68 Dış Mekan Reklamcılık Sergi Spor Etkinlikleri Gece Şovları
| Renk Sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ömür: | 100000Saat |
| Bağlantı: | Kablosuz iletişim (Wi-Fi/4G) |

