Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
P6.25 5000cd Ultra-İnce Kolay Kurulum Düşük Güç Yüksek Etkili Şeffaf LED Holografik Ekran Cam Pencereler İçin
| Ortalama Güç: | 300W/m² |
|---|---|
| LED ÇİP: | SMD2222 |
| Piksel: | 6.25mm |
SMD1010 6.25mm 16bit, Işık yayan çip, mikron seviyesinde bir ışık kaynağı kullanır ve dört-bir arada paketleme yöntemini benimser. Başka elektronik bileşen yoktur.
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 1500mm*250mm |
2500cd Parlaklık %70 Şeffaflık 1000*1000mm Kapalı Izgara Ekranı Kiralama P3.9 Pantalla Led Izgara Ekranı
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
P6.25 En yüksek geçirgenlik %95'e ulaşabilir, günlük aydınlatmayı etkilemeden, sadece membran ekranı hafifçe yapıştırın ve ardından sinyal ve güç kaynağını bağlayın.
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 250mm*1000mm |

