Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent flexible led display ] dopasowanie 264 produkty.
P6.25 5000cd Ultra-Thin Easy Install Low Power High Impact Transparent LED Holographic Screen for Glass Windows (Przejrzysty ekran holograficzny LED dla szybnych okien)
| Średnia moc: | 300 W/m² |
|---|---|
| CHIP LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 6,25 mm |
SMD1010 6,25mm 16bit, Chip emitujący światło wykorzystuje źródło światła na poziomie mikronów i przyjmuje metodę pakowania cztery w jednym. Brak innych elementów elektronicznych.
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 1500 mm * 250 mm |
Jasność 2500 cd 70% Przezroczystości 1000*1000mm Wewnętrzny Ekran Kratowy Wynajem P3.9 Ekran Led Kratowy
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16-bitowy |
P6.25 Najwyższa przepuszczalność może sięgać 95%, nie wpływając na codzienne oświetlenie, wystarczy delikatnie przykleić ekran membranowy, a następnie podłączyć sygnał i zasilanie.
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 250 mm * 1000 mm |

