Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent flexible led display ] dopasowanie 264 produkty.
Ceremonia otwarcia Pucharu Świata Używana przezroczysta folia LED o grubości 5 mm z wbudowanym miękkim szkłem do komercyjnych reklam reklamowych
| Zabarwienie: | RGB |
|---|---|
| Funkcja wyświetlania: | Wideo |
| Przedmiot: | Przezroczysty ekran LED |
SMD3535 P100 LED siatkowe wyświetlacze LED zewnętrzne IP67 Wodoodporny ekran LED do reklamy
| Nazwa: | Wyświetlacz siatki LED |
|---|---|
| Moc: | 75 W/m2 |
| Jasność WB: | 2000-3000cd |
P25 Ultra Cienkie Przejrzyste Ekran DC12V IP68 288W do wydarzeń na stadionach sportowych Święta Święta
| Metoda instalacji: | Naścienny/Sufitowy/Wiszący |
|---|---|
| Temperatura barwowa: | Możliwość dostosowania |
| Długość życia: | 100000 godzin |
P20 Zindywidualizowany LED Drone Outdoor Ultra-Light HD Transparent Screen IP68 DC12V Sky Display dla wydarzeń Koncerty Ślubne
| Zgodność: | Uniwersalny dla większości dronów |
|---|---|
| Trwałość: | Odporny na zarysowania i uderzenia |
| Gwarancja: | 12-miesięczna ograniczona gwarancja |
Różne zastosowania P15 LED Ekran Dronowy Dostosowany Przezroczysty Cienki Lekki Ekran Siatkowy IP68 Reklama Zewnętrzna Wystawy Imprezy Sportowe Pokazy Nocne
| Temperatura barwowa: | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Długość życia: | 100000 godzin |
| Łączność: | Komunikacja bezprzewodowa (Wi-Fi/4G) |
P20 Lekki, inteligentny, przezroczysty, LED Drone Latający ekran do wydarzeń zewnętrznych Reklama, pokaz sceniczny, wyświetlacz powietrzny
| Rezolucja: | Wysoka rozdzielczość (różni się w zależności od modelu) |
|---|---|
| Trwałość: | Odporny na zarysowania i uderzenia |
| Rozstaw pikseli: | 20mm |
P125 Wysokiej Jakości Zewnętrzny Ekran LED Mesh 30mm IP67 Wodoodporny Klasa Komercyjna Do Fasady Budynku
| LED LED Lifetime: | 30000H |
|---|---|
| Waga: | 1,92 kg/㎡ |
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
P10 Crystal Clear High Brightness Showcase LED Film Screen Przekształć witrynę swojego sklepu w cyfrowy billboard
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | dostosowane |
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P25 Elastyczny wyświetlacz nieba 3D Aplikacja sterowania IP68 Wodoszczelny na zewnątrz lekkie drony LED Ekran światło pokaz Projekty Festiwale Występy na stadionach
| Wymiary: | Zwyczaj |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Waga: | 1 KG |
Panel LED kratki P3.9 500*500mm 2000cd Jasność Wysoka przezroczystość do ekranu reklamowego w pomieszczeniach
| Długość życia: | 50000HS |
|---|---|
| Jasność: | 1800-2000cd |
| Instalacja: | Podnoszenie/instalacja pionowa |

