All Products
Keywords [ transparent flexible led display ] match 264 Products.
World Cup Opening Ceremony Used 5mm Soft Glass Embedded LED Transparent Film Screen For Commercial Publicity Ads
| Colors: | RGB |
|---|---|
| Display Function: | Video |
| Item: | LED Transparent Screen |
SMD3535 P100 LED Mesh Display Outdoor IP67 Waterproof LED Grid Screen Light For Advertising
| Name: | LED Mesh Display |
|---|---|
| Power: | 75w/m2 |
| WB Brightness: | 2000-3000cd |
P25 Ultra Thin Transparent Screen DC12V IP68 288W for Sports Stadium Events Holiday Celebrations Ceremonies
| Installation Method: | Wall-mounted/Ceiling-mounted/Hanging |
|---|---|
| Color Temperature: | Customizable |
| Life Span: | 100000hours |
P20 Customized LED Drone Outdoor Ultra-Light HD Transparent Screen IP68 DC12V Sky Display for Events Concerts Wedding
| Compatibility: | Universal For Most Drones |
|---|---|
| Durability: | Scratch-Resistant And Impact-Resistant |
| Warranty: | 12 Months Limited Warranty |
Different application P15 LED Drone Screen Display Customized Transparent Thin Lightweight Mesh Screen IP68 Outdoor Advertising Exhibition Sports Events Night Shows
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless Communication (Wi-Fi/4G) |
P20 Lightweight Intelligent Transparent LED Drone Flying Screen for Outdoor Events Advertising Stage Show Aerial Display
| Resolution: | High Definition (varies By Model) |
|---|---|
| Durability: | Scratch-Resistant And Impact-Resistant |
| Pixel Pitch: | 20mm |
P125 High Quality Outdoor LED Mesh Screen 30mm IP67 Waterproof Commercial Grade For Building Facade
| Led Lifetime: | 30000h |
|---|---|
| Weight: | 1.92kg/㎡ |
| Specification: | Video Wall |
P10 Crystal Clear High Brightness Showcase LED Film Screen Transform Your Store Window Into a Digital Billboard
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
P25 Flexible 3D Sky Display App Control IP68 Outdoor Waterproof Lightweight Led Drone Screen Light Show Projects Festivals Stadium Performances
| Dimensions: | Custom |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Weight: | 1kg |
500*500mm P3.9 2000cd Brightness High Transparency LED Grille Panel for Indoor Advertising Screen
| Lifespan: | 50000hs |
|---|---|
| Brightness: | 1800-2000cd |
| Installation: | Lifting/vertical Installation |

