All Products
Keywords [ transparent flexible led display ] match 269 Products.
P41.5 Full Color LED Mesh Screen Outdoor IP67 Waterproof Flexible Curtain for Transparent Advertising and Event Visuals
| Remote Device Management: | Remote Content Management |
|---|---|
| Supplier Type: | ODM, OEM |
| Voltage: | 12V |
P2.6 Lionled High Transparency Creative DC5V RGB High Brightness Nova Operating Outdoor Transparent Grille Advertising LED Screen
| Operating Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Beam Angle: | 160 ° |
High Transparency 600-800cd RGB Aluminum Advertising Screen Indoor LED Grille Display for Shopping Malls Brand Stores
| Lifespan: | 50000hs |
|---|---|
| Working Humidity: | 10% ~ 90% |
| Installation: | Lifting/vertical Installation |
P6 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P5 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Factory Supply DC12V RGB LED Mesh Video Wall Custom P125 Outdoor Shopping Mall Transparents LED Screens
| Working Temperature: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Light Color: | RGB |
| Product Model: | XH-CXG2001S-P125(RGB) |
Miracle Bean XH-MTLEDS12 P25 12V RGB Flexible Waterproof Drone LED Screen with IP65 Rating and APP WiFi Control
| Item: | Drone Screen |
|---|---|
| Model: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Certificate: | CE ROHS FCC |
Led Mesh Screen Outdoor IP67 P46 Flexible Led Curtain Screen for Media Facade Lighting
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Screen Size: | Customizable |
SMD2020 60% Transparency Brightness LED Grille Display for Shopping Mall Advertising
| Ip Grade: | IP40 |
|---|---|
| Beam Angle: | 160 Degree |
| Storage Temperature: | -20℃~65℃ |
Outdoor IP67 15mm Pc Drone Flying LED Screen For Small Light Show Decoration for artistic atomosphere
| Displaytype: | LED |
|---|---|
| Usage Environment: | Commercial Use, Advertising Display |
| Bit: | 16 Bit |

