Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 266 Ürünler.
P41.5 Tam Renkli LED Mesh Ekran Dış Mekan IP67 Şeffaf Reklam ve Etkinlik Görselleri için Suya Dayanıklı Esnek Perde
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
P2.6 Aslan Önderliğinde Yüksek Şeffaflıkta Yaratıcı DC5V RGB Yüksek Parlaklıkta Nova İşletim Açık Hava Şeffaf Izgara Reklam LED Ekranı
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Işın açısı: | 160 ° |
Yüksek Şeffaflık 600-800cd RGB Alüminyum Reklam Ekranı İç mekan LED ızgara ekranı Alışveriş Merkezleri Marka Mağazaları
| Ömür: | 50000 saat |
|---|---|
| Çalışma nemi: | 10% ~ 90% |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |
P6 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekranı İç mekan için Yüksek Parlaklık
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P5 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekran Yüksek Parlaklık İç Mekan Kullanımı İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Fabrika Tedarikleri DC12V RGB LED Mesh Video Duvar Özel P125 Açık Açık Alışveriş Merkezi Şeffaf LED Ekranlar
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Açık renkli: | RGB |
| Ürün modeli: | XH-CXG2001S-P125 (RGB) |
Miracle Bean XH-MTLEDS12 P25 12V APP WiFi Kontrolü ve IP65 derecesi ile esnek su geçirmez RGB Drone LED Ekranı
| Öğe: | Drone Ekranı |
|---|---|
| Modeli: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Sertifika: | CE ROHS FCC |
Led Mesh Ekran Dış Mekan IP67 P46 Esnek Led Perde Ekranı Medya Cephe Aydınlatması İçin
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
SMD2020 % 60 Şeffaflık Parlaklık Alışveriş Merkezi Reklamı için LED ızgara ekranı
| IP sınıfı: | IP40 |
|---|---|
| Işın açısı: | 160 derece |
| Saklama sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Açık IP67 15mm Pc Drone Uçan LED Ekran Küçük Işık Gösterisi Dekorasyonu için sanatsal atomosfer için
| Görüntüleme türü: | Neden olmuş |
|---|---|
| Kullanım ortamı: | Ticari Kullanım, Reklam Gösterimi |
| Biraz: | 16 bit |

