Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
P3.91*3.91 Ultra Hafif LED Holografik Ekran Hafif 5000CD Reklam, Etkinlikler, Perakende ve Şeffaf Reklam Cam Ekranları İçin
| Aktarma: | % 90'a kadar |
|---|---|
| forma: | 4:3 |
| proje: | Ön arka |
P20 Rulo Yukarı Şeffaf Holografik 3D Film Reklam Ekranı Cam Yapışkanlı Akıllı Led Ekran Alışveriş Merkezi Perakende Mağazası için
| Ekran türü: | 2222 |
|---|---|
| ekran boyutu: | 250*1000 |
| Ağırlık: | 2 kg |
P15.6 Özelleştirilmiş Büyük LED Holografik Akıllı Uygulama Kontrollü Ekran Ultra İnce Şeffaf Film Ekran Sahne Şovu Ticari Pencere
| Projector Tipi: | Gals Ekran reklamcılığı |
|---|---|
| Projeksiyon: | Doğrudan projeksiyon |
| Paket: | Rulo |
P7.82 Yüksek Parlaklıklı LED Holografik Ekran Cam Montajı için Şeffaf Ultra İnce Hafif Büyük Ekran Alışveriş Merkezi, Perakende Pencere ve Marka Tanıtımı için
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
Açık Led Mesh Ekranı Dış Su geçirmez IP67 P50 Yapı için Esnek Led Perde
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
Dış Mekan IP67 Esnek Kaydırmalı LED Mesh Ekran Şeffaf Izgara Ekran P125 Medya Cephe Reklamcılığı İçin
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P125 |
P7.82 Lüks LED Ekran Holografik LED Ekran 5000CD Süper Parlak Cam Reklam Ekranı Tam Renkli Perakende Mağaza Reklam Ekranı
| Ekran türü: | 2222 |
|---|---|
| ekran boyutu: | 250*1000 |
| Taşınabilir: | Evet |
Reklam ekranı için özelleştirilmiş dolap boyutu ile 10 mm Ultra- ince RGB Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Görüntüleme türü: | şeffaf led ekran |
| Açık Renk: | RGB |
İç mekan Vstar P20 Şeritleri Esnek Kendine Yapışkan Görünmez Holografik Şeffaf LED Reefilm Ekranı
| Depolama Sıcaklığı: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Güç: | 600W/m2 |
| Modül cihazı: | WE2121RGB-IC |
P8 DC12V Ultra İnce Yüksek Akışkanlıklı Şeffaf LED Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 8X8mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |

