Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 265 producten.
P3.91*3.91 Ultralichte LED Holografische Displayscherm Lichtgewicht 5000CD voor Reclame Evenementen Retail Transparante Reclame Glazen Displays
| Uitzending: | Tot 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| project: | Front&Rear |
P20 Roll Up Transparante Holografische 3D Film Advertentie Display Glas Kleefmiddel Smart Led Display Indoor Screen voor winkelcentrum Retail Store
| schermtype: | 2222 |
|---|---|
| screenSize: | 250*1000 |
| Gewicht: | 2 kg |
P15.6 Aangepaste Grote LED Holografische Slimme App-Besturing Scherm Ultra Dunne Transparante Film Scherm Podiumshow Commerciële Etalage
| Type projector: | Galss Schermreclame |
|---|---|
| Projectie: | Directe projectie |
| Pakket: | Rollen |
P7.82 Hoge helderheid LED-holografisch scherm voor glasinstallatie Transparante ultradunne lichtgewicht groot scherm voor winkelcentrum, winkelruimte en merkpromotie
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
Doorzichtig Led Mesh Screen Outdoor Waterdicht IP67 P50 Flexibel Led Gordijn voor Gebouw
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
Outdoor IP67 Flexibel Scrollend LED Mesh Display Transparant Grid Scherm P125 voor Media Gevel Reclame
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P125 |
P7.82 Luxe LED-scherm Holografisch LED-scherm 5000CD Superhelder Glazen Reclamescherm Full Color Winkelreclame
| schermtype: | 2222 |
|---|---|
| screenSize: | 250*1000 |
| Draagbaar: | Ja |
10 mm Ultra-dun RGB Full Color LED Transparent Film Screen met aangepaste kastgrootte voor reclame-display
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Weergavetype: | transparant led-scherm |
| Lichte kleur: | RGB |
Indoor Vstar P20 Strips Flexibel zelfklevend Holografisch Onzichtbaar Transparante Led Reefilm Display Screen
| Opslagtemperatuur: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Stroom: | 600 W/m2 |
| Module -apparaat: | WE2121RGB-IC |
P8 DC12V Ultra Dun Hoge Transmissie Transparant LED Scherm voor Binnen Grote Displays
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 8x8mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |

