Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 265 producten.
P100 Outdoor Large Flexible LED Mesh Curtain Digital LED Display Screen Building Decoration Seamless Splicing
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Levensduur: | 30.000 uur |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Maat: | 1000*500 mm |
P2.5 Holografisch LED-scherm dat transparante en zwevende 3D-beelden levert voor retailreclametentoonstellingen en bedrijfsevenementen
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Miracle Bean P20 DC12V RGB flexibel LED UAV-scherm IP65 waterdicht met WiFi APP-bediening voor gebruik buitenshuis
| Item: | Drone-scherm |
|---|---|
| Model: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Certificaat: | CE ROHS FCC |
Miracle Bean P20 DC12V RGB Flexibel LED UAV Scherm met IP65 Waterdicht en WiFi & APP Bediening voor Buitengebruik
| Item: | Drone-scherm |
|---|---|
| Model: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Certificaat: | CE ROHS FCC |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Productnaam: | Flexibel LED -schermscherm |
|---|---|
| Witbalans helderheid: | 3000cd/m² |
| Schermdimensie: | 4 mm |
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
HD-transparante kristalhelder scherm op glasmodule 3D-LED-scherm voor glasreclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
P6 Gemakkelijk te installeren zacht LED-glasfilmscherm doorzichtig LED-scherm voor glasreclame
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Full Color Flexibele Transparante LED Film P8 240mm×1000mm Voor Commerciële Reclame Display
| Schermdimensie: | Op maat |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| Gebruik: | Binnen klein |

