Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 264 producten.
Indoor P6 Transparante Led Film Display op Raam Flexibele Transparante Video Wall Zachte Film Transparant Led Display Scherm
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P6 Zeer Transparante Zelfklevende Flexibele LED-Scherm voor Binnen, Full Color Transparant LED-Filmscherm voor Glasvensters
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| kabinetsgrootte: | aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P6 LED-doorzichtig scherm flexibel dun hoogdoorzichtig scherm voor glazen kast en vitrine
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Fabrieksprijs P5 Zelfklevende Reclame Display Ultra-Dun Transparant LED Scherm Display
| Productnaam: | LED-flexibel transparant scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| LED -apparaten: | WE2121RGB-IC |
P3.9 LED-grillpaneel met hoge transparantie 600-800 cd Helderheid voor reclame-schermen binnen
| naam: | Het binnen Reclame LEIDENE Vertoningsscherm |
|---|---|
| Maat: | 1000*1000 mm |
| Grijs: | 16 bit |
Flexible LED Transparent Film Screen P4 Adhesief Venster Display Indoor Full Color Glass Advertising LED Panel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
Buitenversiering IP67 Doorzichtig Advertentie LED-scherm P143 Flexible Point Light PC Materiaal Led Mesh Screen
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P143 |
Premium P6 Commerciële Transparante LED Scherm – Doorzichtig LED Displayscherm voor Detailhandel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P10 Indoor Full Color zelfklevend flexibel LED-transparant filmscherm voor tentoonstellingen in de detailhandel
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |

