Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent flexible led display ] dopasowanie 264 produkty.
P100 Outdoor Large Flexible LED Mesh Curtain Digital LED Display Screen Building Decoration Seamless Splicing
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Długość życia: | 30 000 godzin |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Rozmiar: | 1000*500 mm |
Holograficzny ekran LED P2.5 zapewniający przezroczyste i pływające obrazy 3D na potrzeby wystaw reklam detalicznych i wydarzeń korporacyjnych
| Rozmiar: | 1200*250mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP45 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Miracle Bean P20 DC12V RGB Elastyczny ekran LED UAV IP65 Wodoodporny z kontrolą aplikacji Wi-Fi do użytku na zewnątrz
| Przedmiot: | Ekran drona |
|---|---|
| Model: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Certyfikat: | Ce rohs fcc |
Miracle Bean P20 DC12V Elastyczny Ekran LED RGB do Dronów z Wodoodpornością IP65 oraz Sterowaniem przez WiFi i Aplikację do Użytku Zewnętrznego
| Przedmiot: | Ekran drona |
|---|---|
| Model: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Certyfikat: | Ce rohs fcc |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Nazwa produktu: | Elastyczny ekran wyświetlania LED |
|---|---|
| Biała równowaga jasność: | 3000cd/m² |
| Wymiar ekranu: | 4 mm |
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
Przezroczysty wyświetlacz HD Crystal Clear na module szklanym, wyświetlacz 3D LED, szklany ekran reklamowy
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
P6 Łatwa instalacja Miękki ekran ze szklaną folia LED Przejrzysty wyświetlacz LED do celów reklamowych ze szkła
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Pełnokolorowa elastyczna przezroczysta folia LED P8 240 mm × 1000 mm do wyświetlania reklam komercyjnych
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor chipów rurowych: | Pełny kolor |
| Stosowanie: | Halowy mały |

